Стрічковий фундамент

Ленточный фундамент

Стрічковий фундамент використовують при зведенні будинків з важкими стінами (кам’яними, бетонними, цегляними) або з перекриттями з важкою вагою.

Фундаменти стрічкові кладуть під всі внутрішні і зовнішні основні стіни, при цьому перетин поперечне одне і те ж по периметру всього фундаменту. Такий тип фундаменту стрічкового потрібен для того, щоб під будинком побудувати гараж, підвал або цоколь.

Раціонально застосовувати стрічковий фундамент і при ймовірності появи нерівних деформацій основи при малій глибині їх закладення, в такому випадку в них вбудовують суцільні армовані пояси.

Стрічковий фундамент

Методика побудови стрічкових фундаментів легка, але для них властива масивність, значна витрата будматеріалів і значна трудомісткість, але в це, водночас надійність максимальна. Найменша товщина фундаменту стрічкового залежить від застосовуваного матеріалу. Також, ширина фундаменту стрічкового під основними стінами будинку встановлюється імовірною навантаженням на грунт.

Для прискорення будівництва під стрічковий фундамент найчастіше застосовують блоки для фундаменту. Після того як стрічковий фундамент збудований вище рівня землі, його вирівнюють розчином цементу, і зверху роблять двошарову гідроізоляцію з руберойду на мастиці з бітуму. Верхня частка стрічкового фундаменту, як правило, призначається для цоколя. Щоб захистити стрічковий фундамент від поверхневих вод і дощів, відразу після закінчення його будівництва роблять вимощення.

Побудова малих будівель

Для побудови малих будівель стрічковий фундамент на висоту промерзання грунту — безперечне надмірність. Фундаменти стрічкові на глибину замерзання грунту зводять зазвичай під важкими будинками. Фундамент стрічковий в рухливих і глибоко промерзають грунтах використовують досить рідко. Для побудови стрічкових фундаментів частіше застосовують готові блоки для фундаменту, поєднуючи їх розчином цементу.

Але при рухливих грунтах це погано, тому що блоки з’єднані робляться слабкими точками в такому фундаменті, і взимку він з рівного може стати кривим. Набагато краще, але і більш трудомістке, спорудити стрічковий фундамент нероздільним, але перед цим зробити в ямі і опалубці сіточку з арматурних

Висновок

Хворостін, які пов’язані між собою дротом або зварені. Арматура повинна створювати єдине спорудження і захоплювати вимощення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *