Що таке французький балкон

Безрамное остекление балконов

Плануючи інтер’єр квартири, необхідно думати не тільки про красу внутрішніх приміщень, але і про таку важливу частину як балкон, який є невід’ємним атрибутом інтер’єрних рішень, а щоб картина була повністю закінченою і завершеною, дизайн балкона просто необхідний.

Існує багато варіацій на тему балкон, але відособлене місце займає французький балкон. Цей варіант дозволить наповнити будинок світлом, а фасад будівлі буде виглядати більш вишуканим і легким.

Французькі балкони з’явилися ще в VII столітті у Франції. У тому час отворів будівель оформлялися широкі вікна від стелі до підлоги, і щоб не захаращувати огляд, придумали декоративний коване огородження.

Балкон у французькому стилі — класика, не підвладна часу

Французькі балкони давно вже не є чимось новим в Європі, втім, як і у нас. Але як би там не було, багато хто все ще не знають, що таке французький балкон. Якщо говорити дуже прості слова, то це балкон не має свій балконні майданчик, тобто одне величезне вікно, яке з фасадом будівлі обгороджені декоративне перила. В даний час існують різні види таких балконів. Ще існує таке поняття, як французьке скління балконів, за своїм конструктивним принципом не має нічого спільного з елегантним кованим французьким балкончиком.

Звичайно, такі споруди не буде настільки практичний, як звичайні лоджії. Вони не створені для забезпечення свіжим повітрям інших приміщень, а вже відпочити на цьому балконі зовсім проблематично (слід розуміти, що це декоративний елемент дизайну). Але з точки зору естетичності, такий балкон буде безсумнівно радувати ваш погляд, ваші друзі і близькі.

Основне завдання такої балкон — надання дизайну будинок більш закінченого вигляду, а також створення тепле і затишне стиль в інтер’єрі. Французькі балкончики, це перш за все, прикраса житла. Досить лише згадати ці кручені вигнуті металеві решітки, тонкі перила. Весь вигляд ці споруди, як магніт, притягує погляд! Разом з тим, можна доповнити загальну картину, якщо використовувати балконні квіткарки і квітники для вирощування квітів. Ефект буде приголомшливий.

Французький балкон — як декоративна частина інтер’єру

Крім всіх естетичних якостей, такий балкон передбачає і опрацювання відповідного дизайну внутрішніх приміщень. Так як з боку балкона надходить багато світла, то дизайнер варто особливо продумати не тільки окремі елементи приміщення, а також і загальна концепція змін у квартирі. У декоративному плані французький балкон, звичайно, виглядає більш ефектно, ніж будь-який звичайний. Тим більше обережним потрібно бути в організації дизайну всього простору, інакше все можна елементарно зіпсувати.

Найбільш актуальними в світі дизайну інтер’єру є комбінації різних стилів і напрямків. Від поєднання класики з мінімалізмом, до елементів бароко в сучасному інтер’єрі. Але якщо говорити безпосередньо про французьких балконах, то тут потрібно відразу ж врахувати деякі тонкощі. Адже для різних будинків необхідно підібрати індивідуальні конструктивні рішення.

Єдине, про що необхідно дуже добре подумати, так це про утеплення дверей дверного отвору. Особливо варто звернути увагу на стиках, де закінчується підлогу і починається двері.

Монтаж французького балкона

Що стосується будівництва, то з точки зору установки, ця процедура не є складною. Потрібно тільки ретельно продумати послідовність дій, а також зробити великий віконний проріз, бажано від підлоги до стелі. У ковальській майстерні, можна замовити ковку решітки та необхідних огороджень. Ну а після, приступити до монтажу кованого французький балкон.

Висновок

Якщо ви зважилися на установку французького балкона своїми руками, то не потрібно боятися і експериментувати, адже всім відомо, що цей вид балконів може відмінно поєднуватися з різними стилями і напрямками. А встановлювати його можна як в сучасному заміському будинку так і в простій радянській «хрущовці», всюди він буде виглядати гармонійно. Адже основна функція цих споруд — це, перш за все, прикраса фасадів будівель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *