Сендвіч-панелі — що це таке

Технология изготовления сэндвич панелей

У нашому сучасному світі дуже швидко розвиваються технології, і тепер, нам необхідно, щоб удома були максимально теплими, міцними і легко споруджуються. Саме тепер цього всього можна досягти за допомогою сендвіч-панелей заводського виготовлення.

Що таке сендвіч-панелі?

Сендвіч-панелі — це панелі, що складаються з трьох шарів: два зовнішніх шари з металевого листового покриття і утеплювач між ними. В основному в якості утеплювача виступає пінополістирол або пінополіуретан, а може бути мінеральна вата. Використання в конструкції панелі утеплювача значно збільшує теплоізоляцію. Матеріалами для облицювання, в основному можуть бути алюміній, OSB або оцинкована сталь. Такі панелі виготовляють як на території України, так і закуповують за кордоном.

Технологiя сендвіч-панелей

На ринку, іноді зустрічаються панелі, в яких утеплювач представляє пінополіуретан. Такі панелі виготовляють і виробники запевняють, що такі панелі мають високу вологостійкість, а також і теплоізоляцією.

Також, панелі можуть виготовлятися повністю вогнестійкими. У таких панелях з’являється ще один шар. З гіпсокартону. Також можуть використовуватися і кам’яна вата, і спеціальні сталеві листи. А це все позитивно позначається на вогнестійкості панелі.

Провідні виробники

Ті панелі, які випускають провідні виробники, мають антикорозійним властивістю, високу вологостійкість, відносно невеликою вагою.

Перевагою є те, що будинки з такого матеріалу можна зводити в будь-яких умовах. При цьому якість буде високим в рекордно короткі терміни. Так як ці панелі дещо легше, то будувати з них вдома, можна в будь-яких грунтових умовах.

В общем-то, сендвіч-панелі не мають істотних недоліків. І виходячи з цього вони мають широке застосування в будівництві. З них будують як прості житлові споруди, так і спортивні комплекси, офісні та адміністративні будівлі.

Висновок

Більшість виробників, при виготовленні цих панелей спираються на технологію, що використовується в Канаді і США. Ця технологія робить сендвіч-панелі міцнішими, за рахунок стружкової плити і каркаса з бруса, а також більш теплоізоляційними за допомогою пінополістиролу. Всі ці матеріали спресовують під високим тиском.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *