Проектування і обладнання гаража

Проектирование и оборудование гаража

Багато будують гараж на своїй заміській території. Його можна прилаштувати до стіни будинку або побудувати окремо. Фасад гаража слід розташувати на кордоні заміського ділянки. Ворота, таким чином, будуть розташовані відразу на вулицю. Але стулки воріт не повинні перекривати рух на вулиці.

Розміщення гаража супроводжується рядом певних вимог. Між Вашим гаражем і сусіднім ділянкою відстань повинна бути не менше одного метра. Це міра потрібна для того, щоб на сусідню ділянку не текли талі або дощові води з даху гаража. Відстань між сусідськими вікнами і входом в гараж не менше десяти метрів. А згідно з нормами пожежної безпеки гараж будується від свого будинку в дев’яти метрах і від возведений, виконаних полімерної обробкою в п’ятнадцяти метрах. Пол цементний або бетонний. Дах двосхилий або плоска.

При будівництві гаража найчастіше заливається стрічковий фундамент, глибиною 50-70 см., Стіни будуються в цегла товщиною і з двох сторін штукатуряться. При бажанні їх можна обробити фасадною фарбою.

Устаткування гаража — це відповідальний процес. Найімовірніше, з часом гараж буде потрібно обладнати ремонтної майстерні і автомийкою. У проекті гаража заздалегідь слід враховувати підведення комунікацій: водопроводу, опалення та електропостачання.

Відразу слід намітити розташування світла, вимикачів, розеток. Обов’язково встановлюються датчики охоронної та пожежної сигналізації, вогнегасники та ємності з піском. Необхідні також стелажі для інструментів. Устаткування гаража має бути виконано максимально зручно і безпечно.

Площа гаража розраховується з габаритів і кількості машин. Ворота встановлюються відкатними, підйомними або орними. Якщо це автоматичний варіант, то при відсутності світла вони відкриваються вручну. Нюансів багато, але висновок один — обладнання гаража має бути виконано уважно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *