Підготовка поверхонь під штукатурку

Выравнивание стен

Для міцного зчеплення розчину з поверхнею, на яку його наносять при виконанні штукатурних робіт, потрібна підготовка до штукатурки. Поверхню очищають від пилу і бруду і роблять на ній зарубки для шорсткості.

Підготовка поверхонь

Найбільш ретельно готується поверхню під відпало штукатуркою, застосовують троянки, зубчатку або бучарду. Гарне підстава для штукатурки — це нові поверхні з каменю або цегли. Якщо кладка зроблена в пустошовку і у неї достатня шорсткість, потрібно лише обмести її, і добре промити. Коли поверхні брудні, їх треба очистити і зробити на них насічку. Якщо шви були заповнені розчином (розшиті), їх треба вирубати на глибину не менше сантиметра, а потім почистити сталевою щіткою.

Нову бетонну поверхню з достатньою шорсткістю, очищають від пилу і промивають водою, при необхідності використовують сталеву щітку для відмивання і роблять насічку. Поверхні з каменю чи бетону, які стояли неоштукатуреними більше року, обов’язково треба очистити, промити і зробити на них насічку. Місця, пофарбовані масляною фарбою або забруднені глиною очищати потрібно особливо ретельно. Якщо в кладці є місця, які легко відбиваються при насічці, їх вирубують до міцної основи.

Підготовка до штукатурки

Роблячи насічку, надіньте захисні окуляри, у інструментів повинна бути міцна рукоять, на якій вони міцно повинні триматися.

Коли проводиться підготовка до штукатурки, для очищення поверхонь використовується сталева щітка — її приставляють до поверхні, і, притиснувши, рухають в сторони. Таким чином, з поверхні зчищають тонку плівку бруду, якщо її не прибирати, розчин погано зчіплюється. Коли поверхня в смолі або олії, треба зробити вирубку на глибину, при якій від них не залишається і сліду, інакше масло може проступити згодом.

Висновок

Для нанесення насічки користуються зубилом, зубчаткой, троянкой, сокирою або бучардой, штрихи наносяться на 3-5 мм в глибину і 10-15 мм в довжину. Шви в цегляній кладці вирубують зубилом на глибину не меншу, ніж 10 мм. Молоток повинен важити не менше кілограма. Після того, як шви вирубані, залишаються пази, в які в момент штукатурення потрапляє розчин. Завдяки насічках, розчин міцно зчіплюється з поверхнею.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *