Переваги котеджу з дерева і влаштування фундаменту котеджу на гвинтових палях

Коттедж из дерева

Заводське зведення будинків відіграє значну роль у розвитку промисловості будівництва будинків в Росії. Ідея попереднього виробництва і комплектації елементів і матеріалів для будівництва дала можливість багатьом сім’ям набагато швидше реалізувати мрію про власний будинок.

Переваги котеджу з дерева

Плюси котеджного будівництва очевидні:

  • Зручність. Майбутній господар сам підбирає зовнішній вигляд і план будівлі. Можна все обміркувати до дрібниць.
  • Прекрасна ізоляція. Витрата енергії, потрібної на кондиціонування або опалення будинку, не високий. Температура всередині приміщень стабільна і взимку, і влітку.
  • Швидко зводиться. При роботі чотирьох майстрів на будівництво котеджу загальною площею 125 м2, включаючи фундамент котеджу, роботи по обробці, буде потрібно близько восьми тижнів.
  • Всесезонність будівництва. Зводити можна в будь-який час року.
  • Дешевизна і тепло. Новітні методики забезпечують прекрасну обробку.
  • Необмежені можливості реалізації. Будь-які конструкції і планування; багато варіантів вигляду будівлі.
  • Немає необхідності в будівельній важкій техніці на майданчику, що дає можливість будувати будинки в лісових і паркових зонах.

Пристрій фундаменту котеджу на гвинтових палях

При будівництві будинку на гвинтових палях зберігається природний ландшафт.
Стіни та підлога котеджу найчастіше представлені у формі панелей різних розмірів і готових до установки. Дах також заздалегідь зібрана і готова до монтажу. Довголіття і вдома досягає до 150 років, так як фундамент котеджу споруджений за канадською методикою.

Вибір моделей і розмірів будинків майже безмежний. Будь-яка ідея майбутнього володаря котеджу може бути реалізована.

Взаємодія екології та будівництва завжди був нелегким процесом. В даний час застосовується максимум старань, щоб якомога швидше впровадити в сферу будівництва екологічно безпечні технології, які відповідають всім світовим вимогам.

Це дасть можливість зберегти навколишнє атмосферу, уникнути зміни місцевого пейзажу, осушення річок і озер, вирубки лісу і т.д.

Використання гвинтових паль для того щоб встановити фундамент котеджу значно зберігає часові та фінансові витрати. Крім того, котеджне будівництво не впливає на забруднення атмосфери.

Висновок

Гвинтові палі це труби зі сталі, в їх нижній частині зафіксовані спіральні шнеки зі сталі. Їх ввинчивают в грунт за допомогою спеціальної техніки. Вони також можуть застосовуватися як анкерні кріплення або опори для різного виду споруд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *