Оздоблення внутрішніх укосів вікон штукатуркою

Красивые окна

Перед тим, як штукатурити внутрішні укоси, потрібно обштукатурити і затерти стіни — з цього і починається обробка укосів. Далі на верхню частину укосу горизонтально навішується правило, потім оштукатуривается укіс. Після цього строго вертикально правило навішується на бічні сторони укосів, і оштукатуриваются вже вони. Правила зміцнюються цвяхами або гіпсом.

Оштукатурювання укосів

Укосів треба надати скіс, який називається також «кутом світанку», щоб зробити це відстань між внутрішніми поверхнями укосів слід зробити вже, ніж між зовнішніми сторонами. На всіх схилах в приміщенні скіс міряють косинцем. Для чого до нього прибивається планка або «собачка», яка вказує місце кріплення правил на стінах. Косинець при вимірюванні завжди ставиться в чверті коробки нижнього і верхнього бруска.Правіла потрібно зміцнити, і за допомогою значна або рівня, перевірити вертикальність і горизонтальність їх установки.

Обробка укосів

Обробка укосів проводиться будь-якими способами і інструментами, розчин розрівнюється малкою з тонкої дошки. Тим боком, де у малки виріз, інструмент рухається по коробці. У тому випадку, коли виріз на малці відсутня, вона ведеться за правилом. Виріз робиться для того, щоб розчин, при знятті його, не був на одному рівні з коробкою, і залишався відступ — 15-20 мм, для того, щоб петлі на схилах залишалися вільними від розчину — в такому випадку штукатурка укосу не зможе перешкодити палітурки відкриватися.

Коли в коробках є петлі, в малці робиться ще один виріз у вигляді півкола, цей виріз дозволяє малці вільно пересуватися по коробці. Буде краще зв’язав малку сталлю, тоді вона легше розрівнює початківець застигати розчин. Під час роботи малка щільно притискається до коробки і правилам, тримають її потрібно двома руками.

Висновок

Після того, як грунт завдано, роблять накривний розчин, після нанесення його на укоси, він розрівнюється полутерком або Малко і затирається. Краще затирати розчин на схилах вразгонку. Провівши затірку, правило знімають. Потім виправляють і натирають усенки. Вгорі на бічних схилах потрібно залишити невеликий (200-300 мм) відрізок гострого Усенка, а внизу натираються плоскі або закруглені фаски.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *