Металеві фасадні касети — що це таке. Монтаж.

Металлические фасадные кассеты

Останнім часом великої популярності, як різновид вентильованих облицювань для фасадів будівель, завойовують фасадні касети або як їх ще називають — металлокассети.

Касети фасадні представляють собою прямокутні або квадратні металеві конструкції з листової сталі з загнутими з боків краями у формі тонкої коробки.

Кріпляться до фасаду за допомогою заклепок або саморізів. Виготовлена з листової оцинкованої сталі, касетні фасади знаходить широке застосування при монтажі навісних конструкцій, призначений для різних типів споруд.

Касетний фасад — характеристики матеріалу

Затребуваність фасадні касети пояснюється високі параметри матеріал:

  • відмінну якість
  • оптимальний розмірний ряд
  • різноманітність кріпильних деталей
  • сталість параметрів кожної касети
  • можливість використання для зовнішніх поверхонь і внутрішньої обробки

Незважаючи на високі ціни, порівняно нове облицювання все ж користується великим попитом серед будівельників.

Після реставрації об’єктів з використанням цього покриття зростає їх реалізаційна вартість. Зовнішній вигляд оновленої будівлі помітно виграє.

Розміри фасадної касети, що має точні технічні розрахунки, дозволяють якісно і ефективно проводити монтажні роботи, уникати підгонки при облицюванні старих стін, що мають нерівності і дефекти.

Фасадні сталеві касети, мають різнобарвним покриттям, виготовленим із сучасних полімерних сумішей, що дозволяє втілювати сміливі дизайнерські проекти.

До переваг фасадного облицювання можна віднести і високу антикорозійність, що не сприйнятливість до негативних факторів навколишнього середовища.

Виготовлення фасадних касет відбувається в виробничих умовах із застосуванням високих технологій (за принципом закритий цикл) і імпортний сучасне обладнання. Якщо в двох словах, то виробництво являє собою штампування сталевого листа, що має товщину 0,5-1,5 мм. В результаті виходять профільовані коробкові форми. Контроль якості відбувається після кожної операції.

Монтаж фасадних касет — технологія кріплення

На практиці доведено, що фасад з металлокассет відрізняється цілісністю комплектуючих частин і передбачає прекрасну облицювання поверхні всієї будівлі. Різноманітна і деталь кріплення — від милиць, куточки і укоси до лиштви, нащільники і профілі. Завдяки такому арсеналу кріпильного матеріалу виходить чудовий кінцевий результат.

Монтаж фасадних касет здійснюється двома способами. Перша — це видимий кріплення, що має на увазі кріплення елементи з відігнутим бічними поверхнями, в яких є отвір. Вони приєднуються до панелі за допомогою капелюшного профілю саморізів. Це більш простий спосіб. І другий антивандальний — це прихований кріплення, для якого використовуються касети модернізованої конструкції (як правило, використовують для зовнішнього облицювання фасаду будинку).

Фасадні касети — безшовний прихований кріплення

Принцип безшовна прихований кріплення полягає в тому, що зовнішня поверхні відігнута вгорі металлокассета і має спеціальну кромку, призначена для зчіпки з нижче йде фасадної касетою.

Перший ряд бере початок з лівим нижнім кутом за допомогою зачеплення низу кожної касети за початкову рейку. Кріплення відбувається через край верхніх отворів. Наступні ряди прикріплюється низом до верху ряд, що стоїть перед ним і т.п. Таким чином, за допомогою цього набору елементів виконується прихований монтаж різних поверхонь.

Фасадні металлокассети є вентильований навісне спорудження, які мають шари кріпильних профілі, розташований горизонтальні, які кронштейни встановлюється на основний стіну.

Висновок

Металлические фасадные кассеты в профиль

Ізоляція, яка містить мінеральну вату, служить прошарком між ними. Мінвату покриває шар мембрана, що оберігає від проникнення вологи і вітру. Цей «бутерброд» закріплює тарільчасте дюбель.

До профілем Г-подібної форми прикріплюється капелюшний профіль, висота якого утворює відстань, що забезпечує вентиляцію всередині касети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *