Фундаменти заміських будинків

Фундамент загородного дома

Фундамент — це така конструкція, яка передає все навантаження від будинку, на грунт, на те підстави, на яке будинок спирається. Фундамент будинку є мало не найважливішою складовою всього будинку. Від того, як залитий фундамент, залежить надійність і стан всіх конструкцій будинку. При ненадійному фундаменті його доведеться постійно ремонтувати, та й термін експлуатації у такого будинку значно коротше. Логічно міркувати, так гарантія на фундамент повинна бути на весь термін використання вдома. Однак деякі фірми дають гарантію на рік, в кращому випадку, на два роки.

Фундамент заміського будинку

Фундаменти ділять на пальові і влаштовуються. До потроюється відносять плитні, стрічкові і стовпчасті. Пальові — це забивні палі і блоки, бурові палі, фундамент на утрамбований і виштампувані палях. Пальові фундаменти використовують в багатоповерховому будівництві і в промисловому, коли присутні великі навантаження. Будівництво пальового фундаменту вимагає спеціального механізму. Саме тому в індивідуальному будівництві фундамент будинку з забивними палями і блоками не отримав широкого застосування. У деяких випадках, застосовують короткі бурові опори.

Розмір фундаменту

Розмір фундаменту визначають за двома складовими — це опади у даній місцевості, і несуча здатність грунту. Розрахунок опадів проводиться обов’язково, а по несучої здатності грунту, тільки в деяких випадках. Так, наприклад, якщо будинок планують будувати в низині, або, навпаки, на високому місці.

Будинок в процесі експлуатації дає навантаження на грунт, в результаті будинок осідає. У певному межі, такі опади у будівництві допустимі. Навантаження, що не перевищує розрахункового опору грунту, через деякий час стає міцною, не перевищуючи допустимого значення. Опір грунту розраховують за характеристиками, які отримують в результаті геологічних досліджень.

При низькому опорі грунту, покращують їх будівельні якості, або фундамент будинку планують будувати в плитному варіанті.

Висновок

В недалекому минулому, при будівництві заміських будинків, геологічних вишукувань зовсім не приділяли належної уваги, деякі забудовники будували, покладаючись на свій досвід і інтуїцію. В результаті, були отримані дорогі наслідки осідання грунту, тріщини і деформації фундаменту. Всіх неприємностей можна уникнути, якщо до початку будівництва заміського будинку проводити геологічні вишукування, які не так вже й дорогi, в порівнянні з ремонтом руйнування будинку …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *