Фундамент на трубо-бетонних палях

Фундамент на трубо-бетонных сваях

Хто не мріє мати свій, хоч невеликий, затишний будинок? І ось куплений ділянку за містом, навколо мальовничі пейзажі, свіже повітря, рибалка … Залишилося вирішити невелику завдання — побудувати будиночок.

Фундамент трубо-бетонних свай

В першу чергу, питання вирішують з фундаментом. У нашому випадку грунтові води поруч. Значить, фундамент закласти до позначки півтора метра буде неможливо. Інша проблема — на ділянці залягають пучиністий грунт. У зимовий період такий грунт значно збільшується в об’ємі, що є дуже небезпечним для фундаменту. Процес випирання будівлі з землі нерівномірний. Навесні ж, при потеплінні, відбувається процес, зворотний спучуванню — знову ж таки, нерівномірна, осадка будинку. Для пристрою фундаменту в таких умовах потрібна потужна техніка, велика трата коштів і часу.

Пристрій фундаменту на трубобетонних палях

Рішенням проблеми будинку на таких грунтах може стати фундамент на трубобетонних палях. Паля — це сталева, порожниста труба з кінцем у вигляді конуса, корпус палі заповнений бетонної сумішшю. Занурюються палі в грунт за допомогою пневмоударного апарату. Можливість цієї машини така, що можна забивати палі як в строго вертикальному, так і в похилому положенні. Це неухильно важливо, під час виконання робіт в умовах обмеженого простору.

Гідропневматичне устаткування занурює сталеву трубу при швидкості 30 сантиметрів на хвилину. При невеликих навантаженнях, палі НЕ армують. Такі трубобетонні палі — хороший варіант для будівництва на складній ділянці, забивання паль відбувається за допомогою спеціальної гідропневматичне устаткування. Занурення відбувається до восьми метрів, в залежності від заданого проекту. Верхню частину забитих паль зрізають, згідно проекту, покривають антикорозійним матеріалом.

Висновок

Фундамент на трубобетонних палях має гарний опір, хороші показники несучих потужностей. Трубобетонні палі протистоять морозним Спучування, а за характером зовсім не поступаються залізобетонним сваям, які вбивають за допомогою важких копрових установок. Після установки, верхню частину кожної палі обв’язують. При будівництві кам’яного будинку — монолітним залізобетонним розчином, а при будівництві будинку в дерев’яному або каркасному виконанні — обшивають брусом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *