Французьке скління балкона

Французское остекление балконов

З точки зору розробників конструкцій, які можуть пропускати світло, французький балкон, це особливе виріб. Хоча зовні він практично не відрізняється від звичайного балкона, але різниця є, на бетонній майданчик замість огорож з металу встановлюється прозорим для світла конструкції, яка зазвичай виповнюється з ПВХ.

При установці таких конструкцій важливо пам’ятати, що бетонна основа повинна бути дуже міцною. Так як конструкція з ПВХ може мати дуже велику вагу, який бетонна основа повинна обов’язково витримувати. Тому досить часто перед установкою французького балкона бетонну основу реконструюють.

Скління балкона по-французьки

Поки в нашій країні французьке скління не так поширене, як на Заході. Але з кожним роком все більше набирає популярність. Перш за все, фахівці це пов’язують з тим, що такий тип скління має низку переваг:

  • По-перше, склінню піддається весь простір верхньої частини балкона.
  • По-друге, в процесі скління нижній частині (або склопакетом, або спеціальними сендвіч-панелями), обшивати і утеплювати балкон практично не потрібно.
  • По-третє, балкон набуває дуже гарний вигляд, який яскраво контрастує з балконами сусідів.

Тим, хто живе на верхніх поверхах, можна сказати, особливо пощастило. Адже при склінні таким способом можна буде ще більше насолодитися панорамним видом, який буде відкриватися з вікна. Адже весь балкон буде скляний. Але для тих, у кого є боязнь висоти, можна порекомендувати нижню частину зашити сендвіч-панелями.

Дрібні недоліки французькі балкони

Хоча з цим балконами можна милуватися красивий вид, але є при цьому і кілька певних недоліках. При бажанні, їх можна і навіть необхідно, як можна більше нівелювати.

Перший момент

Варто визнати, що скло має недостатню міцність. Тим більше, якщо скло встановлено «від підлоги і до стелі», то говорити про міцність не доводиться. Та й саме по собі скло є матеріалом досить-таки травмонебезпечним. Тому настійно рекомендується установка додаткових захисних споруд (приблизно на рівні метра), але при це зробити їх знімними і встановлювати лише в тому випадку, коли на балконі знаходяться діти. А в якості матеріалів можна застосувати трубки з нержавіючої сталі.

Другий момент

Відкривається чудовий вид з вікна — це звичайно прекрасно, але його прозорість може також грати і проти вас, показуючи всі подробиці вашого інтимного життя. А цього, напевно, ніхто не захоче.

Така проблема і зовсім легко виправити. Досить встановити жалюзі або повісити щільні штори. Але для тих, хто може собі це дозволити, є ще більш прекрасне рішення, але коштує воно значних грошей. Це установка стекол, які будуть прозорі тільки з одного боку. Спочатку може бути досить незвично, і може здаватися, що з вулиці все видно, але це тільки спочатку, а потім дуже швидко можна звикнути, і не помічати цього зовсім.

Ще одним рішенням може служити установка звичайних бічних вікон, в той час як основна (фронтальне) вікно буде прозорим повністю, або частково.

Поради фахівців

Майстри рекомендують для скління у французькому стилі застосовувати склопакети (двокамерні), а також спеціальні енергозберігаючі стекла.

Життєво необхідно, щоб всі роботи і розрахунки проводили професіонали своєї справи. Адже якщо балкон буде практично повністю зі скла, то потрібно точно розрахувати силу вітру (навантаження), який буде впливати на конструкцію. Крім того, реалізація такої балконні проектів досить часто пов’язані з розширенням по плиті, тобто виносом балконних конструкції на певну відстань з метою збільшення площі.

Ще одним моментом при установці є двері. У цьому питанні фахівці розходяться в думці, деякі рекомендують установку тільки орних дверей, інші ж радять системи розсувні, обґрунтовуючи це тим, що вони не вимагають додаткового простору. Вирішення цього питання не є принциповим, можна з успіхом використовувати системи як одного, так і другого типу.

Установка французького балкона — це не тільки гарний естетичний вигляд з лицьового боку будівлі, а також прекрасна панорама, яка відкривається погляду. Такий балкон говорить про те, що у господаря цієї квартири або заміського будинку відмінний смак.

Висновок

І хоч варто визнати, що ціна на французьке скління аж ніяк не дешева, але результат окупає себе повністю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *