Фасадні термопанелі з клінкерною плиткою — характеристики

Фасадные термопанели с клинкерной плиткой

Технології постійно розвиваються і в кожній країні є свої способи будівництва будинків, пристосовані під певні умови. Нашим же головним завданням є будівництво теплих будинків. Тому фасадні термопанелі, які дуже довгий час популярні на Заході, стали використовуватися у нас, тут, в Росії. І в цій статті піде мова про них, а також про те, якими плюсами вони володіють.

Що таке фасадна термопанель з клінкерної плиткою?

Це універсальний і дуже популярний матеріал для оздоблення фасаду будівлі, складається з двох шарів: зовнішній — клінкерна плита, і внутрішній — утеплювач. У ролі утеплювача зазвичай виступає пінополіуретан. А клінкерна плита виконує роль декорацій, проте, ця плита володіє дуже хорошими характеристиками. Виходячи з цього, дана панель має дуже високу якість і властивості. Міцна, невеликої ваги і товщини, пластична, а головне має відмінну теплоізоляцію і вологостійкість.

Термопанелі з клінкерною плиткою

Більшість російських дизайнерів і будівельників визнали гідності фасадних термопанелей з клінкерної плиткою.

  • По-перше, через вагу і розмірів, з цими панелями легко працювати.
  • По-друге, так як термопанелі володіють відмінними теплоізоляційними властивостями, вони є прекрасними замінниками величезним важким бетонним плитам. Завдяки панелям, можна зводити тонке, але міцне і тепле будівля.
  • Ще один важливий плюс фасадних термопанелей — вони дуже довгий час зберігаються в первісному вигляді, не пропускають ультрафіолетове випромінювання, витримують різні температури і сильні вітри.

В Німеччині фасадні панелі не псуються і не піддаються корозії цілими століттями, при цьому практично зберігаючи свій первісний вигляд.

  • Панелі фасадні можна встановлювати і будувати будівлі з них в будь-який час року. Причому будівництво займе всього кілька тижнів.
  • Звичайно ж потрібно відзначити, що фасадні термопанелі абсолютно екологічні.

Висновок

Виходячи з усього сказаного вище, можна сказати, що фасадні панелі безсумнівно підійдуть для будівництва будинків в наших умовах. Це сучасний, відносно недорогий і практичний матеріал, який без сумнівів виправдає свою вартість при будівництві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *