Фасад будівлі, способи поліпшення і продовження терміну служби

Фасад дома

Багато хто вважає, що довге життя дому забезпечують матеріали, з яких виготовлені його стіни. Нібито будинок з цегли здатний стояти століттями, з колод або бруса близько 70-100 років, а будинок, основу якого складає каркас з мінеральної вати і гіпсокартону, протримається всього 20-30 років.

Але експерти кажуть зворотне, що довговічність будинку залежить від того, як його фасад протистоїть перепадів температур, різних опадів і т.п.

Сучасне будівництво перекладає цю функцію на фасадні системи, що складаються з декількох шарів, так як вони зберігають несучі конструкції і, отже, набагато збільшують їх життєвий термін.

Фасад будівлі

Сьогодні, найбільш популярним рішенням, спрямованим на утеплення і захист стін в будинках, є фасадна система, що має тонку штукатурку. Плити, що забезпечують тепло, кріпляться до стіни за допомогою дюбелів і клею, зверху накладають армуючу клейову основу, що включає склотканинні сітку. Слідом за цим накладають базову і декоративну штукатурку. До речі, видів декоративної штукатурки дуже багато, тому вибір тільки за вами. Якщо всі компоненти сертифіковані і правило монтовані, то довговічний фасад вам забезпечений як мінімум на 20 років.

Вентильовані системи

По довговічності, ну і, отже, за дорожнечею, наступними йдуть вентильовані системи. Вони являють собою зовнішнє облицювання, яка закріплена на металевому каркасі, на деякій відстані від спеціального теплоізоляційного матеріалу, який не горить. Між каркасом і матеріалом утворюється зазор, через який в утеплювач не потрапляє волога. Облицюванням може послужити керамограніт, натуральний камінь або ж мінеральна плитка.

Важлива умова для довговічності приватного будинку — це замкнутий тепловий контур, тобто коли сама конструкція будинку створює теплову оболонку, тим самим, забезпечуючи постійну температуру. Вікна є головними тепловими контурами і на них необхідно звертати особливу увагу.

Віконні конструкції

Відомі всім дерев’яні віконні конструкції вже давно не актуальні, так як з часом вони пропускають все протяги.

В сучасних кліматичних умовах, кращим варіантом буде установка віконних ПВХ-систем, які виключають тепловіддачу.

Висновок

Практика вже показала, що правильно виготовлені і встановлені пластикові вікна — це комфортна температура в будинку, економія коштів на опалення і, звичайно ж, довговічний фасад, так як знижені негативні температурні фактори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *